Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

V rámci našeho portálu Nejlepší Péče o Krásu se zavazujeme k ochraně a soukromí všech našich návštěvníků a uživatelů. Rozumíme důležitosti ochrany osobních údajů a věříme, že je klíčové udržovat transparentnost v tom, jak s těmito údaji nakládáme. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme připravili tyto zásady, které popisují, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi pracujeme a jaká jsou vaše práva ohledně vašich osobních údajů.

Vaše osobní údaje jsou pro nás velmi důležité. Zavazujeme se k jejich ochraně a nezneužití. Všechny informace, které od vás získáváme, jsou využívány výhradně k poskytování a zlepšování našich služeb, informování o novinkách a přizpůsobení obsahu dle vašich preferencí. Osobní údaje jsou shromažďovány s maximální možnou mírou ochrany a jsou chráněny před zneužitím, ztrátou nebo neoprávněným přístupem.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme za různými účely, včetně zlepšování kvality našich služeb, komunikace s uživateli či marketingových aktivit. Mezi osobní údaje, které můžeme shromažďovat, patří vaše jméno, e-mailová adresa, kontaktní informace, přístupové údaje a informace související s vaším procházením našeho webu. Veškeré shromažďování a zpracování osobních údajů je prováděno v souladu s platnými právními předpisy, zejména GDPR.

Jak chráníme vaše údaje

Pro ochranu vašich osobních údajů používáme různé bezpečnostní opatření, včetně šifrování dat a bezpečnostních protokolů pro přenos dat. Naším cílem je zajistit, že všechny vaše údaje jsou bezpečně uložené a chráněné před neoprávněným přístupem nebo zneužitím. Provádíme pravidelné revize našich systémů a protokolů, abychom zajistili nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoliv otázky nebo požadujete další informace týkající se zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese: [email protected]. Vlastníkem webu a správcem osobních údajů je Adéla Bharati se sídlem na adrese: Veverí 57, 616 00 Brno, Česká republika.

Komentáře
Napsat komentář