Podmínky používání

Úvod

Vítejte na našem webu Nejlepší Péče o Krásu. Děkujeme vám za váš zájem a doufáme, že náš obsah bude pro vás inspirativní a užitečný. Webové stránky a veškerý jejich obsah, včetně článků, recenzí a dalších informací, jsou chráněné autorským právem a jsou určeny výhradně pro osobní a nekomerční využití. Jakékoli kopírování, šíření, reprodukování nebo používání obsahu naší webové stránky pro komerční účely je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Tímto dokumentem jsou stanoveny základní podmínky používání našeho webu, které jsou závazné pro všechny návštěvníky a uživatele. Důrazně doporučujeme, abyste se s těmito podmínkami důkladně seznámili před používáním našeho webu.

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám při používání našeho webu poskytnete. Veškeré informace shromažďované na našem webu jsou používány v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho výslovného souhlasu poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů, kdy je to vyžadováno zákonem nebo k ochraně našich právních zájmů. Pro více informací o ochraně a zpracování vašich osobních údajů se prosím odkazujte na naše Zásady ochrany osobních údajů.

Právní omezení a odpovědnost

Veškerý obsah na našem webu je poskytován na základě 'tak, jak je', a my nezaručujeme jeho přesnost, úplnost nebo aktuálnost. Neneseme žádnou odpovědnost za žádné škody nebo ztráty vzniklé v důsledku používání obsahu našeho webu. Rovněž nejsme odpovědní za obsah externích webů, na které odkazujeme. Důrazně doporučujeme, abyste si pečlivě ověřili informace a rady získané na našem webu před jejich použitím. Náš web a veškerý jeho obsah jsou chráněné autorským právem a dalšími právy duševního vlastnictví. Jakékoli neoprávněné použití obsahu našeho webu může vést k právním následkům.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se našeho webu, obsahu nebo podmínek používání nás prosím neváhejte kontaktovat na [email protected]. Poštovní adresa: Adéla Bharati, Veverí 57, 616 00 Brno, Czech Republic. Jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu a odpovědi na vaše dotazy.

Komentáře
Napsat komentář