Velkoobjemový nákup VN, VVN a ZP - nejlevnejsi elektrina

Přejít na obsah

Velkoobjemový nákup VN, VVN a ZP

Produkty

Individuální nabídka pro velkooběmové odběratele

  • PRO KLIENTY BEZ POPLATKŮ, NAŠE SLUŽBY HRADÍ VÍTĚZNÝ DODAVATEL
  • JSME NEZÁVISLÁ SPOLEČNOST A STOJÍME NA STRANĚ KLIENTA
  • SDRUŽUJEME KLIENTY A TÍM NAVYŠUJEME OBJEM
  • DODAVATELE SOUTĚŽÍME E-AUKCÍ
  • PŘEBÍRÁME ADMINISTRATIVU
  • HLÍDÁME SMLOUVY
NECHTE SE KONTAKTOVAT
SILOVÁ ELEKTŘINA VN a VVN
Porovnání cen dodavatelů elektřiny VN a VVN
Pro klienty s VN, VVN transformátory, soutěžíme levnějšího dodavatele napětí v hladině vysokého a velmi vysokého  napětí (VN a VVN). U vysokého a velmi vysokého napětí nejsou pevné ceníky, ale provádí se vždy individuální nabídka, na základě množství odběru silové elektřiny a ročního fázového diagramu.

Pošlete nám Váš ceník, nebo individuální nabídku dodavatele VN a VVN, včetně ročního fázového diagramu. Podepíšete s námi smlouvu a my Vám vysoutěžíme levnějšího  dodavatele, kdy Vaše ceny jsou vyvolávací pro soutěžící dodavatele elektřiny. Dodavatele pro Vás soutěžíme ZDARMA ( hradí nás vítězný dodavatel, dle stanovených aukčních poplatků) a pokud Vám neušetříme, nemusíte smlouvu vysoutěženého dodavatele podepisovat.
ZEMNÍ PLYN
Porovnání cen dodavatelů zemního plynu.
Pro klienty s velkooběmovými odběry zemního plynu, vysoutěžíme levnější cenu, než je jejich stávající cena, nebo jiná individuální nabídka dodavatelů plynu.

Pošlete nám Váš ceník, nebo individuální nabídku dodavatele. Doložíte podklady, jako je počet odběrných míst, poslední roční vyúčtování, nebo předpokládaný objem odběru. Podepíšete s námi smlouvu a my Vám vysoutěžíme levnějšího dodavatele, kdy Vaše ceny jsou vyvolávací pro soutěžící dodavatele zemního plynu. Dodavatele pro Vás soutěžíme ZDARMA ( hradí nás vítězný  dodavatel, dle stanovených aukčních poplatků) a pokud Vám neušetříme,  nemusíte smlouvu vysoutěženého dodavatele podepisovat.

"NECHTE SI PROPOČÍST ÚSPORU"

KURZY ENERGETICKÝCH KOMODIT
Aktuální kurzy silové elektřiny a zemního plynu na burze. S grafu jde porovnat ceny, kterým směrem se vyvíjejí kurzy a kdy je nejlepší doba nakupovat. Optimální nákup elektřiny, nebo zemního plynu pomocí elektronické aukce je když se kurz vyvíjí směrem dolů a je pozitivní nálada. Opakem je, když jde kurz nahoru a je negativní nálada. Tam je třeba neváhat a jít do aukce, kde vysoutěžená cena je garantována po dobu závazku.
KURZ
SILOVÉ ELEKTŘINY
ZEMNÍHO PLYNU
ROPY
Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
Elektronické aukce energií
Nacházíte se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE,a.s.
Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE,a.s.

DAVID SOBOTÍK

777 669 981

sobotik@partner-ecentre.cz

SPŘÁTELENÉ WEBY

Návrat na obsah