Víno ZDARMA - e-Aukce - nejlevnejsi elektrina

Nejlevnější dodavatel elektřiny a plynu
Přejít na obsah

Víno ZDARMA - e-Aukce

AKCE
LÁHEV VÍNA ZDARMA  • pro domácnosti, nebo podnikatele, kteří jsou našimi klienty a doporučí svým známým, že můžou uspořit na topení. Tím že budou soutěžit dodavatele elektřiny, nebo zemního plynu e-aukcí, kterou organizuje společnost eCENTRE a.s. A uzavřou smlouvu online přes stránky www.nej-levnejsi-elektrina.cz


Láhev vína ZDARMA. Jedná se o akci, kterou pořádá jen obchodní partner Sobotík David, neplatí pro doporučení klienta jiným obchodním partnerům.


Princip akce
  • Jakýkoliv náš klient, či klient eCENTRE a.s. doporučí firmu, nebo domácnost, aby optimalizovali své náklady za topení zemním plynem, nebo elektřinou. Uzavřením smlouvy přes obchodního partnera Davida Sobotíka, nebo internetový portál nej-levnejsi-elektrina.cz. Pokud bude smlouva uzavřena online a bude vašim stávajícím dodavatelem, akceptován přechod k novému, vítěznému dodavateli. Tak vám za doporučení pošleme láhev vína zdarma.

Doporučili jste někoho!
Akce pro klienty e-Aukční síně
Nejlevnější elektřina a nejlepší cena
super elektřina z větru
Levná elektřina z větrné elektrárny
nejlevnější dodavatel zemního plynu
Email na obchodního partnera eCENTRE
Elektronické aukce energií
Sobotík David
Certifikovaný obchodní partner eCENTRE
zavolejte nám

SPŘÁTELENÉ WEBY

Partnerská sekce
Nacházíte  se na webové stránce obchodního partnera eCENTRE Davida Sobotíka. Toto  nejsou oficiální internetové stránky společnosti eCENTRE, a.s. Garantem a  poskytovatelem nabízených služeb je společnost eCENTRE, a.s.
Návrat na obsah